cerrotorre24.pl

Oferta

Oferta

Oto krótki przegląd usług, jakie świadczy nasza agencja detektywistyczna. Nie są to, rzecz jasna, wszystkie nasze usługi, a jedynie kilka propozycji często wybieranych przez naszych klientów,

Nie jesteś pewien, czy Twój kontrahent jest z Tobą do końca szczery? Z jakiegoś powodu jego postawa budzi Twoje wątpliwości? Zgłoś się do nas - przeprowadzimy szybki i profesjonalny wywiad gospodarczy. Sprawdzimy między innymi, czy Twój przyszły partner handlowy jest w ogóle wypłacalny, przeanalizujemy jego stan majątkowy oraz ujawnimy ewentualne długi. Pomagamy zarówno przed podpisaniem ewentualnej umowy przez Twoją firmę, jak i w już istniejących współpracach biznesowych.

Ustalenia majątkowe oferowane przez naszą agencję detektywistyczną mogą również dotyczyć osób fizycznych. Bardzo często zdarza się przykładowo, że dłużnicy (w tym alimenciarze) próbują na różne sposoby zataić prawdziwy stan swojego majątku, aby uniemożliwić Ci np. prowadzenie skutecznych działań windykacyjnych. Współpracując z nami otrzymasz zweryfikowane dane, które możesz wykorzystać w sposób umożliwiający Ci dochodzenie swoich praw.

Nasza agencja świadczy również usługi mające sprawdzić wierność lub niewierność partnerów. Podejrzewasz żonę lub mężą o romans? Nasze usługi pozwolą Ci w szybki sposób potwierdzić, lub - miejmy nadzieję - zaprzeczyć tym przypuszczeniom. Zdajemy sobie sprawę, jak trudna jest to dla Ciebie sytuacja, dlatego gwarantujemy pełną anonimowość, subtelność podejmowanych działań i poważne zajęcie się Twoją sprawą na każdym jej etapie.